Про компанію

achievement image Якісний і своєчасний
сервіс
achievement image Великий асортимент продукції
achievement image Висококваліфіковані працівники
achievement image Індивідуальний підхід до клієнтів
achievement image Доставка в найкоротші терміни

Компанія “СТЕЛЛА ФУДЗ” почала свою діяльність на ринку з 2008 року. Спеціалізується на постачанні продуктів харчування у ресторани, кафе, готелі. Місія — стати компанією №1 в сегменті HoReCa, надати якісний і своєчасний сервіс нашим клієнтам. Ми постачаємо товар по території західної України та в м.Київ. Асортимент нашої продукції постійно збільшується і вже зараз включає в себе велику кількість позицій заморожених овочів та фруктів, бакаклії, сирів і т.п.. Knorr, Hellmans, Lipton, McCain, BBQ Mississippi Original, TaoTao, Helcom, Звенигора, Щедрик, Yonago, Родина, Помідора, це лише короткий список брендів які ми Вам пропонуємою.

Асортимент продукції який ми пропонуємо використовують Готелі, Ресторани, Бари, Паби, Піцерії, Фастфуди світової кухні, Кавярні. Висококваліфіковані працівники компанії забезпечують повну консультативну підтримку індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Співпрацювати зі “СТЕЛЛА ФУДЗ”: Компанія здійснює доставку продуктів в найкоротші терміни; Від клієнтів потрібно лише сформувати замовлення на поставку продуктів, вирішенням усіх інших завдань займається наша компанія; Працюючи зі “СТЕЛЛА ФУДЗ”, клієнти отримують широкий спектр якісної продукції за індивідуальними цінами. Ми ростемо и развиваємось разом з Вами!